
Het Groninger Museum bestaat 150 jaar! De cultuurcommissie nodigt jullie van harte uit voor een bezoek aan het museum op vrijdag 9 mei.
Planning: om 9:00 uur verzamelen op station Lelystad om de trein van 9.17 uur te nemen, dan zijn we om 10.42 uur in Groningen.
We krijgen een rondleiding "Groninger Museum 150 jaar – Behind the Scenes", direct na aankomst om 11.15 uur. Met een museumjaarkaart of vriendenloterijkaart is de toegang gratis; anders is de entree €19,50.
Het museumcafé heeft een goede lunchkaart, in een gezellige omgeving.
in de middag kunnen we nog diverse andere interessante tentoonstellingen bezoeken, bijvoorbeeld Draken en Demonen. Zie het tentoonstellingsprogramma . En ook de permanente tentoonstelling van het museum is de moeite waard.
We willen op tijd teruggaan, d.w.z. vóór 16:00 uur inchecken bij de NS.
Wil je mee, meld je dan per omgaande aan bij Ria Oonk, Geef ook aan of je een museum- of vriendenloterijkaart hebt en of je mee wilt lunchen.
Snel naar
Home
Over VVAO
Afdelingen
Agenda
Nieuws
Privacystatement
Onze doelen
Maatschappelijk empowerment
Persoonlijk empowerment
Fondsen
Doen
Lid worden
Contact
Contact
VVAO Kantoor
Pieter de Hoochlaan 11
2343 CP Oegstgeest
kantoor@vvao.nl
© 2025 V.V.A.O.. ALL RIGHTS RESERVED